Sponsorzy:
Daniken hosting

-------

Nowe zdjęcia w galerii

W galerii zdjęć pojawiły się nowe fotografie z Mistrzostw Polski Południowej w Krzywaczce oraz z Mistrzostw Polski w Kobylej Górze.

-------

5 zawodnikow KSS SMOK na podium

W niedzielę (05.03.2006 r.) w Krzywaczce k/Krakowa odbyły się Mistrzostwa Polski Południowej w Kick-boxingu w formule LIGHT CONTACT Seniorów, Juniorów i Młodzików. Były to eliminacje do czerwcowych Mistrzostw Polski w formule light contact.
W zawodach brało udział 5 reprezentantów (3 zawodników i 2 zawodniczki) KSS SMOK im. A.Firsta. Poniżej przedstawiamy wyniki naszych zawodników:
    (kategoria wagowa 55kg - seniorki)
  • II miejsce - Anita Szczurek (kategoria wagowa 60kg - seniorki)

Nasza Szkoła zdobyła drużynowo III miejsce, a Grzegorz Przybylski został uznany najlepszym zawodnikiem zawodów. Na podstronie Zdjęcia znajdziecie fotografie z Mistrzostw

-------

Udany występ zawodników KSS SMOK

W niedzielę (05.02.2006 r.) w Krynicy odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów w formule semi - contact. W zawodach brało udział czterech zawodników KSS SMOK. Trzech zawodników zapewniło sobie awans do Mistrzostw Polski:
  • Przemysław Kosek w kategorii wagowej + 94, który zdobył I miejsce;
  • Grzegorz Przybylski w kategorii do 69 kg, który zdobył II miejsce
  • Witold Lichwała w kategorii do 74 kg, który zdobył II miejsce".

-------

Grzegorz Zbroja V-ce Mistrzem Polski Seniorów
"Full-contact"

W dniach 11-12 listopada 2005 r w Kobylej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Kobiet w kick boxingu - full contact.
W mistrzostwach startowało trzech zawodników Krakowskiej Szkoły Sportowej SMOK: Grzegorz Zbroja, Grzegorz Majcher, Grzegorz Przybylski.
  • Grzegorz Zbroja zdobył tytuł V-ce Mistrza Polski w kategorii wagowej do 60 kg.
  • Grzegorz Majcher przegrał walkę o brązowy medal w kategorii wagowej do 75 kg.
  • Grzegorz Przybylski przegrał walkę o awans do ćwierćfinału w kat. wagowej do 71 kg.
Na podstronie Zdjęcia znajdziecie fotografie z Mistrzostw

-------

Dni Marketingu Sportowego

Sport & Business Foundation zaprasza do udziału w IV edycji Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej "Dni Marketingu Sportowego" (DMS), która w dniach od 23 - 25 listopada 2005 r. odbędzie się na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Patronat nad konferencją objęło Ministerstwo Sportu oraz Polski Komitet Olimpijski. Więcej informacji na stronach: http://www.sbf.pl/

-------

Brązowy medal dla Grzegorza Zbroi

15-16 października 2005 r w Piasecznie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Kick-Boxingu - Semi Contact i Light Contact. W mistrzostwach wzięli udział zawodnicy Krakowskiej Szkoły Sportowej SMOK. Grzegorz Zbroja zdobył brązowy medal w formule Light Contact w kategorii wagowej 63 kg. Grzegorz Majcher przegrał drugą walkę o wejście do ćwierćfinału. Na podstronie Zdjęcia znajdziecie fotografie z Mistrzostw