kickboxing

Sponsorzy:
Daniken hosting

Mistrzostwa Polski Juniorów - Kick Boxing light contact i semi contact

W dniach 11-13.05.2007 w Zielonej Górze odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w formule: light contact i semi contact. Zawodnik KSS SMOK Stanisław Płatek uzyskał III lokatę w semi i light contact w kategorii wagowej do 84 kg.

-------

Akademickie Mistrzostwa Polski

W dniu 28 kwietnia odbyły się Akademickie Mistrzostwa Polski w formule light contact, w których Grzegorz Przybylski potwierdził swoją wysoką formę i zdobył I miejsce w kategorii wagowej do 69kg. Dwa tygodnie wcześniej Grzegorz zdobył w tej samej kategorii wagowej Międzynarodowy Puchar Polski Seniorów - light-contact.

W tym samym czasie w Sułkowicach k/ Krakowa odbywały się elimincajce do Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów młodszych w formule Light-contact.
Z naszej Szkoły startowało trzech zawodników: Stanisław Płatek, Mateusz Pieniążek i Bartłomiej Potoczek. Do Mistrzostw Polski zakwalifikował się Stanisław Płatek, który zajął I miejsce w kategorii wagowej do 84 kg.

-------

Dariusz Marek zajął III miejsce

W dniu 21-22 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Polski w formule Full contact. Z naszej Szkoły startował jeden zawodnik Dariusz Marek, który zajął III miejsce w kategorii wagowej do 51 kg.

Zobacz zdjęcia z Mistrzostw

-------

Puchar Polski dla Grzegorza Przybylskiego

Nasz zawodnik Grzegorz Przybylski zdobył Międzynarodowy Puchar Polski w formule Light contact, kategoria wagowa do 69 kg. Zawodny odbywały się w dniach 15-16 kwietnia 2007r. w Węgrowie koło Warszawy. Wyniki pozostałych naszych zawodników:
- Przemysław Kosek - III miejsce, kat. wagowa +94 kg;
- Grzegorz Majcher - 8 miejsce, kat. wagowa do 74 kg;
- Dariusz Marek przegrał walkę w 1/16 finału

-------

Zdjęcia z egzaminu

Dodaliśmy do naszej galerii internetowej kilka kolejnych zdjęć - egzamin na stopnie szkoleniowe - grudzień 2006. Zapraszamy

-------

Eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów

W ubiegłą niedzielę 11 02 2007r. odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów w formule light contact. Wszyscy startujący zawodnicy naszej szkoły tj. Anita Szczurek (kat. wag. do 65 kg) , Przemysław Kosek (kat. wag. + 94 kg), Grzegorz Majcher (kat. wag. do 74 kg) oraz Marcin Czop (kat. wag. do 69 kg) wywalczyli awans do udziału w Mistrzostwach Polski. I miejsce w swojej kategorii wagowej zdobył Przemysław Kosek natomiast Anita Szczurek zajęła II miejsce

-------

3 medale Mistrzostw Polski Seniorów dla zawodników SMOKa

W dniach 22 - 24 września 2006r w Krynicy odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w wersji light contact w których udział brało trzech zawodników naszej szkoły.
W kategorii wagowej + 94 kg Przemysław Kosek zdobył Wicemistrzostwo Polski natomiast Grzegorz Przybylski w kategorii 69 kg oraz Marcin Czop w kategorii 63 kg zdobyli brązowe medale.

zobacz zdjęcia z Mistrzostw

-------

Ślub w Smoku

16 września 2006 roku w kościele Zesłania Ducha Świętego w Krakowie nasz zawodnik Adam Wadowski i Agnieszka Zięba ślubowali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Nowożeńcom składamy najserdeczniejsze życzenia!